Мозаїчні штукатурки
Мозаїчні штукатурки – це широка гама забарвленої мармурової крихти та кварцового піску, з яких виготовлено унікальні колористичні композиції. Має вигляд готової штукатурної маси, яку можна застосовувати як зовні – для декоративного оздоблення цоколів будинків, поверхонь навколо відкосів, так і всередині – у коридорах або на сходових клітках. Характеризується високою еластичністю і стійкістю до механічних пошкоджень
ЕТАПИ НАНЕСЕННЯ МОЗАЇЧНОЇ ШТУКАТУРКИ
Підготовка стін до нанесення
Перш за все повинні бути закінчені всі роботи при яких можливе виділення пилу, щоб не зіпсувати поверхню штукатурки при її нанесенні, або в період її висихання. Поверхня стіни всередині приміщень повинна бути сухою і підготовленої (як при обклеювання шпалерами). Також в приміщенні необхідно відключити опалювальні прилади. Стіна фасаду повинна бути вирівняна і суха.

Роботи зовні будівель проводяться при температурі від +5 до + 30С. Також не можна проводити роботи по фасаду в дощову або жарку погоду. Більшість видів мозаїчних штукатурок можна наносити на всі види мінеральних підстав, гіпсокартон, OSB, ДСП, пластикові панелі. Поверхні з дерева необхідно обробити оліфою і просушити.Інструменти для нанесення
Для нанесення грунту знадобиться кисть-макловиця великого розміру. Для замішування матеріалу необхідна ємність. Для розмішування розчину знадобиться електроміксер або дриль з насадкою. Наноситься штукатурка металевим кельмою і вирівнюється теркою з нержавіючої сталі.

Для створення різних декоративних елементів, візерунків і т.п. знадобиться малярська стрічка. Для визначення якості нанесення штукатурки використовується спрямоване освітлення. Рекомендується використовувати софіт на тринозі. З засобів захисту знадобляться звичайні будівельні бавовняні рукавички.
Нанесення мозаїчної штукатурки
Перед нанесенням мозаїчної штукатурки наноситься грунт з кварцевим піском. Як правило, кожен виробник штукатурки рекомендує використовувати свою грунтівку. Штукатурка перемішується міксером в ємності, яка розрахована на необхідний обсяг матеріалу. Штукатурка наноситься кельмою з нержавіючої сталі від кута до кута. Робота з однією стіною повинна відбуватися за один день.

Після того як роботи з нанесення закінчені, слід перевірити якість роботи. Для цього доцільно висвітлити обштукатурену стіну збоку. При виявленні нерівностей їх можна виправити нержавіючої теркою. Мозаїчне покриття стіни готове до експлуатації через 1-2 доби, але це ще залежить від виду і виробника штукатурки.

Нанесення мозаїчної різніх кольорів
Використовуючи мозаїчні штукатурки з зерном різних кольорів можна декорувати інтер'єр або фасад на будь-який смак. Все залежить від Вашої фантазії. Для того, щоб зробити ділянки з різними колірними відтінками скористайтеся малярським скотчем. Розділіть дві ділянки наклеївши скотч. Нанесіть штукатурку одного кольору між смужками скотчу, так, щоб половина ширини скотча залишилася без штукатурки. Після часткового застигання акуратно приберіть скотч.

Коли цей шар застигне, захистіть його малярським скотчем і нанесіть штукатурку іншого кольору. Для створення логотипу або іншої фігури виготовте трафарет і наклейте на стіну, за допомогою двостороннього скотча. Після нанесення штукатурки навколо і всередині трафарету, давши їй просохнути, приберіть трафарет. Після остаточного висихання наклейте скотч на нанесений шар, і заповніть ділянку, де був трафарет, штукатуркою іншого кольору.

Бажаєте отримати консультацію?
Made on
Tilda